Oferta dla inwestora

Zastanawiasz się, co zrobić?

Bezpieczna inwestycja

Farmy fotowoltaiczne to bardzo dobry sposób na ulokowanie swojego kapitału i trafną inwestycję, która na pewno zaprocentuje.

Pewność

Branża OZE prężnie się rozwija. Farmy fotowoltaiczne to pewny dochód pasywny rozłożony w czasie.

Profesjonalizm

Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem zdobywanym na różnych rynkach. Możesz być pewny, że ta współpraca przebiegnie sprawnie i w pełni profesjonalnie.

Dla kogo
jest ta oferta?

Inwestycje w farmy fotowoltaiczne to bardzo dobry pomysł na ulokowanie swojego kapitału. Transformacja energetyczna trwa, dlatego jest to coraz bardziej popularne i opłacalne rozwiązanie.

Od czego zacząć? Jako inwestor powinieneś posiadać zdolność do zabezpieczenia inwestycji. W zależności od wielkości zabezpieczenia jesteśmy w stanie zorganizować finansowanie bez wkładu własnego. Dzięki takiej inwestycji możesz bezpiecznie ulokować swoje środki i zapewnić stały dochód pasywny. Zapytasz pewnie, jak to działa?

Co zyskujesz?

Prosta umowa

Przejrzyste warunki spisane w nieskomplikowany sposób.

Stały przychód

Dzięki inwestycji w farmę fotowoltaiczną możesz co roku zarabiać więcej, nawet o 7%.

Pewna inwestycja

Każda współpraca jest przez nas bardzo dokładanie weryfikowana, dlatego możesz czuć się pewny swojej inwestycji.

Stały kontakt

Na każdym etapie inwestycji będziesz informowany o bieżących postępach.

Jak działamy, jeśli posiadasz grunt?

Etap 1

Na samym początku musimy sprawdzić kaloryczność gruntu oraz jego możliwości techniczne. Jeśli grunt spełnia wszystkie wymogi, podpisujemy umowę.

Etap 2

Nasza współpraca jest kompleksowa, dlatego następny krok to projekt i pozyskanie finansowania.

Etap 3

Następnie, po dokonaniu całej wpłaty własnej, rozpoczynamy budowę. Po przyłączeniu farmy do sieci pozostaje tylko cieszyć się profitami, jakie ona niesie.

Jak działamy, jeśli nie posiadasz gruntu?

Etap 1

Rozpoczynamy od wyboru gruntów z naszej bazy. Możesz być pewny, że każda ziemia jest przez nas kompleksowo sprawdzana. Jeśli odpowiada Ci dany areał i lokalizacja, podpisujemy umowę.

Etap 2

Nasza współpraca jest kompleksowa, dlatego następny krok to projekt i pozyskanie finansowania.

Etap 3

Następnie, po dokonaniu całej wpłaty własnej, rozpoczynamy budowę. Po przyłączeniu farmy do sieci pozostaje tylko cieszyć się profitami, jakie ona niesie.

Dlaczego warto
współpracować z OZE?

Możesz zapytać – co zyskam jako inwestor? Przede wszystkim możliwość ulokowania swojego kapitału lub też wykorzystania możliwości kredytowych. Przy drugiej opcji także służymy pomocą. Bezpieczna inwestycja z waloryzacją na podstawie umowy cPPA pomoże Ci w pomnożeniu zainwestowanego kapitału nawet dwukrotnie.

Bezpieczna współpraca z doświadczonymi profesjonalistami to rozwiązanie, które da Ci pewny dochód na lata. Skontaktuj się z nami, w celu omówienia współpracy!

Bezpłatne sprawdzenie
ziemi pod budowę
farmy fotowoltaicznej

Nie czekaj, sprawdź już teraz