Oferta dla partnera

Zastanawiasz się, co zrobić?

Doświadczenie

Zgromadzone przez nas kilkunastoletnie doświadczenie zapewnia efektywną współpracę i wsparcie w podejmowaniu decyzji biznesowych.

Bezpieczeństwo

Każda współpraca jest przez nas bardzo dokładnie weryfikowana w celu zapewnienia naszym partnerom 100% bezpieczeństwa.

Inwestycja

Jeśli szukasz opłacalnej inwestycji, która pozwoli pomnożyć Twój kapitał, farmy fotowoltaiczne to dobry wybór. Zapewnisz sobie stały dochód pasywny na lata.

Dla kogo
jest ta oferta?

Szukasz możliwości współprac biznesowych? Chcesz wykorzystać kapitał swojej firmy? Dobrze trafiłeś!

Jeśli chcesz pozyskiwać grunty i zarabiać pasywnie, czerpiąc dochód z zamontowanej przez Twoją firmę instalacji, jesteś w dobrym miejscu.

Z kim współpracujemy? W OZE All Inclusive wierzymy, że biznes to przede wszystkim dobre i szczere relacje. Poszukujemy partnerów z branży budowlanej, odnawialnych źródeł energii oraz przedsiębiorstw, których pobór energii jest wysoki. Naszym partnerem biznesowym mogą być także spółki obrotu, które szukają klientów z możliwością bilansowania energii z instalacji lub farm fotowoltaicznych.

Co zyskujesz?

Przejrzyste warunki współpracy

Umowa, którą od nas otrzymasz, jest skonstruowana w jasny i czytelny sposób, abyś nie miał wątpliwości, na jakich warunkach współpracujemy.

Stałe dochody

Wiele współprac z naszymi partnerami biznesowymi staje się długoterminowymi, dzięki czemu nie musisz się martwić o dochody.

Sprawdzone współprace

Niezależnie od rodzaju współpracy, jaki podejmujemy, przed podjęciem działań weryfikujemy każdego członka danej kooperacji.

Stały kontakt

Każdy partner OZE All Inclusive może liczyć na szybką komunikację oraz sprawny przepływ informacji.

Jak działamy?

Pozyskiwanie gruntów

Wiesz, jak pozyskać kaloryczne grunty? Znasz ludzi, którzy takie posiadają? Szukamy ludzi takich jak Ty! Skontaktuj się z nami, nasza współpraca może być bardzo owocna.

Pozyskiwanie inwestorów

Jeśli sieć Twoich kontaktów biznesowych to ludzie chcący zdywersyfikować swoje dochody, zostań naszym partnerem! To doskonały sposób na stałą współpracę i wysokie profity z nią związane.

Pozyskiwanie klientów końcowych i przedsiębiorstw

Rynek energetyczny staje przed dużym wyzwaniem związanym głównie z rosnącymi cenami. Jeśli chcesz zarabiać na dawaniu oszczędności przedsiębiorstwom, zapraszamy do współpracy!

Dlaczego warto
współpracować z OZE?

Każda współpraca jest dla nas wyjątkowa, dlatego do każdego partnera podchodzimy indywidualnie. Chcemy kompleksowo dbać o rozwój odnawialnych źródeł energii w Polsce, dlatego jesteśmy otwarci na współprace z przedsiębiorcami i profesjonalistami z różnych branż.

Współpracujemy ze sprawdzonymi Inwestorami, którzy posiadają ogromne doświadczenie w budowie farm fotowoltaicznych zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Szeroka sieć kontaktów inwestorskich pozwala nam na szybką i pewną realizację przedsięwzięcia.

Dzięki przejrzystym warunkom współpracy możesz być pewny, że jako nasz Partner będziesz na bieżąco informowany o zmianach i postępach w naszym przedsięwzięciu.

Jeśli masz przeczucie, że nasza kooperacja mogłaby być owocna, skontaktuj się z nami!

Bezpłatne sprawdzenie
ziemi pod budowę
farmy fotowoltaicznej

Nie czekaj, sprawdź już teraz