Oferta dla przedsiębiorstwa

Zastanawiasz się, co zrobić?

Mniejsze koszty

Dzięki inwestycji w OZE jesteś w stanie zredukować koszty działalności. Rozpocznij z nami współpracę i przekonaj się sam!

Niezależność energetyczna

Współpraca z OZE All Inclusive to niezależność przedsiębiorstwa – produkujesz własną energię i to z niej korzystasz.

Ekologia

Niech Twoje przedsiębiorstwo stanie się częścią zielonej transformacji. Zyska na tym nie tylko planeta, ale także Twój portfel.

Dla kogo
jest ta oferta?

Prowadzisz firmę i obawiasz się ciągle rosnących rachunków za energię? Mamy na to sposób! Zacznij pozyskiwać energię z odnawialnego źródła energii, a zobaczysz różnice. Gwarantujemy, że koszty utrzymania Twojej firmy spadną diametralnie!

Dzięki inwestycji w OZE jesteś w stanie utrzymać (a nawet zredukować) cenę energii elektrycznej, którą zużywasz. Dobrą wiadomością jest także fakt, że wytworzoną energię możesz sprzedać, tak więc jest to sposób nie tylko na oszczędzanie, ale także zarobek!

Jeśli nie jesteś gotowy na realizację farmy fotowoltaicznej, zakontraktujemy Ci energię z istniejących źródeł wytwórczych w różnych modelach biznesowych: umowami CPPA nawet do 15–20 lat bądź damy Ci dostęp do indeksów giełdowych lub inne. Uwzględniając przy tym prawa majątkowe i akcyzę. Jest mnóstwo możliwości zakontraktowania energii elektrycznej dla twojego przedsiębiorstwa i przede wszystkim zabezpieczenia twojego biznesu.

Jako przedsiębiorcy wiemy, że rosnące koszty mogą stanowić duży problemu dla rozwoju firmy, dlatego wierzymy, że nasza oferta przypadnie Ci do gustu. Zweryfikujemy Twoją sytuację i uzgodnimy plan działania szyty na miarę Twojego przedsiębiorstwa.

Co zyskujesz?

Przejrzysta umowa

Nasze umowy sporządzane są w jasny i klarowny sposób, tak aby każdy klient był pewny, co otrzyma za określoną cenę.

Pewny przychód

Nasze inwestycje mogą przynosić rokrocznie od 7% zysku i więcej.

Sprawdzone inwestycje

Współpracujemy tylko ze zweryfikowanymi i godnymi zaufania partnerami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo na każdym etapie inwestycji.

Bezproblemowy kontakt

Każda zmiana lub przejście na kolejny etap jest jasno sygnalizowany, tak aby każda strona współpracy była na bieżąco z postępami.

Widoczne oszczędności

Biorąc pod uwagę profil zapotrzebowania energii w twoim przedsiębiorstwie, dobierzemy najkorzystniejsze ceny.

Jak działamy?

Etap 1

Pierwszy krok to audyt energetyczny. Ważne jest dla nas także sprawdzenie możliwości konstrukcji dachowej oraz gruntów w pobliżu. Te informacje tworzą profil zapotrzebowania przedsiębiorstwa.

Etap 2

Kiedy wiemy już, jakie potrzeby ma Twoje firma, przygotowujemy ofertę i podpisujemy umowę. Rozpoczynamy także pozyskiwanie finansowania.

Etap 3

Przechodzimy realizacji, budowa i bilansowanie energii elektrycznej to finalne kroki naszej współpracy. W razie pytań pozostajemy cały czas do Twojej dyspozycji!

Dlaczego warto
współpracować z OZE?

Szukasz sposobu na ekologiczną inwestycję? Chcesz oszczędzić na energii? Jesteś w dobrym miejscu!

Inwestycja w odnawialne źródła energii to po przede wszystkim ekologia, której znaczenie w obecnych czasach wzrasta. Stan naszej planety pogarsza się, dlatego warto, aby firmy inwestowały w OZE i redukowały swój negatywny wpływ na środowisko.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak bardzo może zyskać Twoje przedsiębiorstwo.

Bezpłatne sprawdzenie
ziemi pod budowę
farmy fotowoltaicznej

Nie czekaj, sprawdź już teraz