Oferta dla rolnika

Zastanawiasz się, co zrobić?

Dochód przez lata

Dzięki dzierżawie gruntu zapewniasz sobie długoterminowy dochód pasywny, który rozłożony na lata, może zapewnić Ci stabilną sytuację finansową.

Sposób na ziemię niskich klas

Bardzo często grunty klas 4, 5 czy 6 pozostają niezagospodarowane. Farmy fotowoltaiczne to doskonały sposób na wykorzystanie tych nieużytków.

Brak biurokracji

Zajmiemy się całą dokumentacją – od początkowych faz projektowych po finalne etapy montażu.

Dla kogo
jest ta oferta?

Zastanawiasz się, co zrobić z nieużytkami rolnymi? Posiadasz ziemie niskich klas i chciałbyś coś z nimi zrobić? Mamy pewien pomysł!

Nasza oferta skierowana jest do rolników chętnych wydzierżawić ziemię. Oferujemy rynkowe stawki dzierżawy, jednak są one uzależnione m.in. od klasy gruntu czy też wielkości działki. Dzięki takiej dzierżawie rolnicy są w stanie kilkukrotnie zwiększyć swój dochód, w porównaniu do tego, co uzyskaliby, uprawiając ziemię klasy 4, 5 czy 6. Należy pamiętać jednak, że minimalny areał dzierżawy to 1,5 ha.

Lata doświadczenia w branży są obietnicą owocnej współpracy i szybkiej realizacji przedsięwzięcia.

Co zyskujesz?

Prosta umowa

Podstawą współpracy jest prosta i przejrzysta umowa.

Sprawdzeni inwestorzy

Kapitał od polskich i zagranicznych inwestorów ze sprawdzonych źródeł.

Co roku więcej pieniędzy o 3–7 %

Wartość dzierżawy z roku na rok powiększamy o wartość inflacji.

Sprawny kontakt

Każda inwestycja wiąże się z pytaniami i negocjacjami, dlatego jesteśmy otwarci na rozmowę.

Jak działamy?

Etap 1

Każdy rolnik musi dostarczyć takie informacje jak numer działki, gmina i miejscowość, w której się ona znajduje oraz numer KW. W zależności od informacji udostępnianych przez gminę potrzebować też będziemy wypis z rejestru gruntów lub mapę glebograficzną.

Etap 2

Następny krok to weryfikacja. Sprawdzamy grunt pod kątem umiejscowienia tam farmy fotowoltaicznej. Badamy aspekt zarówno techniczny, jak i prawny.

Etap 3

Po przeprowadzonej analizie każdy właściciel gruntu otrzyma od nas decyzję. Jeśli grunt przejdzie pozytywnie weryfikację, pieczę nad taką współpracą przejmuje nasz specjalista od gruntów. Można zaczynać działania!

Dlaczego warto
współpracować z OZE?

Dlaczego warto z nami współpracować? Odpowiedź jest bardzo prosta!

Inwestycja w farmy fotowoltaiczne da Ci stały, długoterminowy dochód pasywny, bez konieczności uprawiania ziem niskiej klasy. Dzięki przejrzystym warunkom i kilkunastoletniemu doświadczeniu naszych inwestorów, jako właściciel ziemi możesz zawsze liczyć na proste warunki i szybką realizację przedsięwzięcia.

Współpraca z OZE All Inclusive to gwarancja jakości. Lata doświadczenia na rynku polskim i europejskim pozwalają nam na indywidualne podejście do każdego klienta i jego kompleksową obsługę.

Chcesz dowiedzieć się, czy Twoja ziemia spełnia wymagane warunki? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Bezpłatne sprawdzenie
ziemi pod budowę
farmy fotowoltaicznej

Nie czekaj, sprawdź już teraz