Kup/sprzedaj energię elektryczną

Zastanawiasz się, co zrobić?

Mniejsze koszty

Dzięki inwestycji w OZE jesteś w stanie zredukować koszty działalności. Rozpocznij współpracę z nami i przekonaj się sam!

Niezależność energetyczna

Współpraca z OZE All Inclusive to niezależność przedsiębiorstwa, zagwarantowanie stałych cen, udokumentowanie dostarczenia zielonej energii gwarancjami pochodzenia.

Produkcja energii z OZE

Będąc wytwórcą, możesz sprzedawać energię w różnych modelach i zarabiać .

Dla kogo
jest ta oferta?

Prowadzisz firmę i obawiasz się ciągle rosnących rachunków za energię? Mamy na to sposób! Zakontraktujemy do twojego przedsiębiorstwa energię elektryczną w najkorzystniejszych cenach. Przyjęte przez prawo energetyczne oraz ustawę o OZE modele pozwalają na niesamowite oszczędności oraz długoterminową współpracę.

Jako przedsiębiorcy wiemy, że rosnące koszty mogą stanowić duży problem dla rozwoju firmy, dlatego wierzymy, że nasza oferta przypadnie Ci do gustu. Zweryfikujemy Twoją sytuację i uzgodnimy plan działania szyty na miarę Twojego przedsiębiorstwa.

Jako wytwórca masz wiele sposobów na zakontraktowanie wyprodukowanej energii elektrycznej. Poznając Twoje oczekiwania, dobierzemy dla Ciebie odpowiedni produkt. Zakontraktujemy Twoją energię w najbardziej ekonomiczny model biznesowy.

Co zyskujesz?

Przejrzysta umowa

Nasze umowy sporządzane są w jasny i klarowny sposób, tak aby każdy klient był pewny, co otrzyma za określoną cenę.

Pewny przychód

Inwestycje w jednostki wytwórcze są znakomitym rozwiązaniem z uwagi na popyt produktu, jakim jest energia elektryczna.

Sprawdzone inwestycje

Współpracujemy tylko ze zweryfikowanymi i godnymi zaufania partnerami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo na każdym etapie inwestycji.

Bezproblemowy kontakt

Każdy klient lub wytwórca dostaje swojego indywidualnego opiekuna podczas realizacji umowy.

Jak działamy?

Odbiorca:

Etap 1

Audyt energetyczny polegający na zweryfikowaniu profilu zapotrzebowania na energię danego przedsiębiorstwa.

Etap 2

Kiedy mamy wszystkie informacje: faktury kompleksowe bądź faktury rozdzielone za sprzedaż oraz dystrybucję energii elektrycznej z całego roku, zużycie godzinowe lub piętnastominutowe z całego roku, przygotowujemy ofertę, ustalamy warunki i podpisujemy umowę.

Etap 3

Rozpoczynamy długoterminową współpracę polegającą na realizacji określonych warunków współpracy w podpisanym kontrakcie.

Wytwórca:

Etap 1

Poznanie oczekiwań inwestora oraz profilu produkcji, zapoznanie się z zamontowanymi komponentami.

Etap 2

Przygotowanie najbardziej korzystnego modelu rozliczania wytworzonej energii dedykowanej dla danej inwestycji wytwórczej, ustalanie warunków i podpisanie umowy.

Etap 3

Rozpoczynamy długoterminową współpracę polegającą na realizacji określonych warunków współpracy w podpisanym kontrakcie. Dostosowanie się do zmian na Towarowej Giełdzie Energii i wybieranie podczas realizacji kontraktu najbardziej aktualnie korzystnych produktów.

Dlaczego warto
współpracować z OZE?

Szukasz sposobu na ekologiczne rozwiązania? Chcesz oszczędzić na energii? Chcesz sprzedawać wyprodukowaną energię najdrożej, jak się da?

Inwestycja w odnawialne źródła energii to przede wszystkim ekologia, której znaczenie w obecnych czasach wzrasta. Stan naszej planety pogarsza się, dlatego warto, aby firmy inwestowały w OZE i redukowały swój negatywny wpływ na środowisko, a przy okazji obniżyły ponoszone koszty na dostarczenie energii do przedsiębiorstwa.

Wytwórcy natomiast znacząco przyczyniają się do zwiększenia zielonej energii elektrycznej w miksie energetycznym.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak bardzo może zyskać Twoje przedsiębiorstwo oraz Twoja inwestycja wytwórcza.

Sprawdź, ile możesz
zyskać, współpracując
z nami

Nie czekaj, dowiedz się już teraz!