O nas

Jako zespół profesjonalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży odnawialnych źródeł energii bazujemy na naszej wiedzy oraz wypracowanych i sprawdzonych przez lata metodach działania. Naszym celem jest rozwój polskiego rynku energii odnawialnej a misja, jaka nam przyświeca to oferowanie kompleksowych rozwiązań inwestycyjnych oraz innych form współpracy, które pozwolą naszym partnerom na ugruntowanie wysokiej pozycji na polskim rynku OZE.

Jesteś zainteresowany rynkiem odnawialnych źródeł energii? Chcesz być częścią zielonej transformacji energetycznej? OZE All Inclusive może Ci pomóc!

Dlaczego warto
współpracować z OZE?

Chciałbyś zainwestować w farmę fotowoltaiczną, ale obawiasz się natłoku formalności? Jesteś rolnikiem i chciałbyś sprzedać ziemię? OZE All Inclusive przychodzi z pomocą. Przeprowadzimy Cię przez cały proces związany z inwestycjami w farmy fotowoltaiczne oraz pomożemy z formalnościami.

Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu projektowania oraz co-developowania projektów fotowoltaicznych. Chętnie nawiązujemy także współprace z zakresu bilansowanie energii na polskim rynku. Współpracujemy z instalatorami z całego starego kontynentu, a europejskie fundusze inwestycyjne są nam bardzo dobrze znane.

Możemy pochwalić już ponad 1000 ha ziemi, na różnych etapach weryfikacji i fazach projektów fotowoltaicznych. Chcesz pomóc nam zwiększyć tę liczbę? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zapewniamy kompleksową obsługę w czterech obszarach:

  • Współpraca z rolnikami to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zapewnić sobie spokojny długoterminowy dochód pasywny, który może być bardziej dochodowy niż uprawa. Posiadasz ziemię i chciałbyś na niej zarobić? Inwestycja w farmy fotowoltaiczne to dobre rozwiązanie.
  • Współpraca partnerska to oferta głównie dla firm z branży OZE, które szukają możliwości na wykorzystanie swojego kapitału lub też interesuje je dochód pasywny ze swojej działalności. Jesteśmy otwarci na współprace z firmami także spoza branży OZE.
  • Współpraca z inwestorami najlepiej sprawdzi się w przypadku, gdy inwestor jest w stanie zabezpieczyć środkami trwałymi taką inwestycję. Wtedy jesteśmy gotowi na współpracę nawet bez wkładu własnego. Takie inwestycje szybko się zwracają i przynoszą stały dochód przez długie lata.
  • Współpraca z przedsiębiorcami skupia się na doborze najbardziej ekonomicznego modelu rozliczania energii elektrycznej. Dopasowujemy go do profilu zużycia oraz położenia geograficznego firmy. To przepis na zero zmartwień związanych z cenami prądu!

Szukasz skutecznego rozwiązania na obniżenie rachunków za prąd? Chcesz zainwestować w farmy fotowoltaiczne, ale nie wiesz, od czego zacząć? Współpraca z OZE All Inclusive to krok w dobrym kierunku!

Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą i skontaktuj się z nami!

Działamy dla największych

Liczby mówią same za siebie: setki zadowolonych klientów i 10 MW inwestycji zrealizowanych i w trakcie. Prężnie rozwijamy swoją działalność, aby dotrzeć do jak największej liczby klientów.

Nasze farmy powstają w całej Polsce, a my współpracujemy z coraz większymi graczami na rynku! Możemy pochwalić się, że do grona naszych klientów należą m.in.: